Vyměňte svůj syrovátkový protein ještě dnes!

30.05.2013
Syrovátkový protein je často nazýván králem všech proteinů.

Po více než dvou desítkách let důkladných výzkumů bylo prokázáno, že je velkým přínosem pro všechny sportovce bez ohledu na druh sportu, kterému se věnují. Našel si svou cestu téměř do všech sportovních doplňků počínaje proteinovými koktejly, proteinovými tyčinkami až po proteinové nápoje. Trh je dnes doslova zaplaven syrovátkovými doplňky. Pro konečného spotřebitele, je výběr mnohem větší než kdykoliv předtím. Naprostá většina lidí si však bohužel myslí, že v rámci tohoto širokého výběru není v jednotlivých produktech moc velký rozdíl. 

Nezávislé testování mnoha proteinových produktů na trhu prokázalo, že jsou mezi nimi propastné rozdíly. V lepším případě některé značky obsahují levné proteiny nízké kvality a tento údaj je uveden i na etiketě produktu. V tom horším případě tyto údaje na etiketě výrobku nejsou vůbec uvedeny, a produkty se honosí například označením „výrobek se syrovátkovým CFM proteinem“, ve skutečnosti však tento produkt obsahuje velký podíl levných, méně kvalitních proteinů. Jako vždy zde platí pro zákazníka  jednoduché pravidlo k orientaci: „kvalitní zboží se prodává samo, méně kvalitní zboží vyžaduje agresivní slevy a marketing“

 

 

Takže „co dělá“ proteinové produkty značky Reflex Nutrition o tolik lepší? 

Předně bychom chtěli zdůraznit, že používáme bez nadsázky ten nejlepší možný syrovátkový protein na současném trhu. Reflex Nutrition je v současné době jediná značka v Evropě, která používá nativní syrovátkový izolát, což je ta nejkvalitnější syrovátková bílkovina, která se získává při nízké teplotě přímo z čerstvého mléka za použití nejmodernějších technologií ultrafiltrace a CFM (Cross Flow Microfiltration). Náš nativní syrovátkový protein je opravdu jedinečný v celosvětovém měřítku, navíc je získáván výhradně z mléka vyrobeného ve Velké Británii, z extenzivních, čistých chovů = od krav pasoucích se na zelených loukách. Na  rozdíl od vybraných US značek, neobsahuje zbytky antibiotik a geneticky modofikovaných hormonů.

Naše vysoce kvalitní řada proteinových přípravků má nejvyšší obsah bioaktivního proteinu.  Na rozdíl od ostatních značek obsahuje Instant Whey minimálně 80 % bioaktivního proteinu a tento standard opravdu není možné překonat. Micro Whey má dokonce 88 % bioaktivního proteinu, což je samozřejmě také nepřekonatelné. A navíc, naše další proteinové přípravky Micellar Casein a Peptide Fusion mají v porovnání s ostatními značkami také nejvyšší obsah bioaktivního proteinu.

Výroba probíhá na nejpokročilejších linkách v rámci celosvětového měřítka.  Proteinové doplňky Reflex se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami kvality ISO9001. SCIENCE PARK rozkládající se na okraji města Brighton na ploše dvou akrů je bezpochyby splněným snem firmy Reflex Nutrition, zde se vyrábí bez nadsázky ty nejkvalitnější potravinové doplňky na světě. Tento vědecký park je v podstatě dítětem svého zakladatele Jamese Philipse a představuje absolutní špičku pro výrobu ultra kvalitní sportovní a zdravé výživy. Toto ultra moderní pracoviště umožňuje přesnou a unikátní výrobu těch nejlepších proteinových doplňků a nachází se zde také nejsofistikovanější a nejekologičtější závod na zpracování mléčné bílkoviny a výrobu dalších produktů .

Trh se sportovní výživou se stává doslova přeplněným tržištěm. Bezpočet různých společností nabízí proteinové prášky s různým stupněm obsahu bílkoviny. Zákazníci by si měli dát pozor, protože se zvyšuje počet výrobků, které nesplňují to, co je deklarováno na etiketě a navíc obsahují i složky, které do produktu nepatří. Zdá se, že takové společnosti si své nedostatky vůbec neuvědomují, anebo to tak dělají záměrně, aby si zvýšily své zisky. Otázka je zde také samozřejmě i na zákazníkovi, tedy na jeho volbě.

V roce 2010 zavedl náš R&D team (oddělení výzkumu a vývoje) nové testovací postupy, které zaručují, že obsah bílkoviny uvedený na etiketě je buď stejný, nebo dokonce vyšší. Nové testování kvality zahrnuje důkladné testování každé jednotlivé šarže proteinového prášku, který vyrobíme, dle norem kvality ISO17025. Žádná jiná společnost v oblasti sportovní výživy toto nedělá, je to další krok, o který je firma Reflex Nutrition před ostatními napřed.

Proteinové výrobky Reflex obsahují další složky, které mají kladný účinek na výkon a zdraví. Najdete zde  jak hydrolyzáty, tak probiotickou kulturu, zažívací enzymy a antioxidanty, které jsou zastoupeny ve speciálním stechiometrickém poměru, který není nastaven jen tak „od oka“. Srovnejte jeden z našich proteinových výrobků s jinou značkou a zjistíte, že u jiné značky prostě účinné složky v obdobné kvalitě nenajdete, pouze nevydařené pseudokopie, bez jasného původu a myšlenky. Zjistíte také, že proteinové prášky Reflex neobsahují žádná plnidla, umělá barviva, přidanou sůl, nebo levnou rýžovou či sojovou bílkovinu.

 FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen