O násChtěli byste vyzkoušet kvalitní sportovní, či doplňkovou výživu?

Tak proč nesáhnout po tom nejlepším?

Když se jedná o zdraví, tak je na prvním místě samozřejmě kvalita a to nejen vzhledem k použitým surovinám, ale také vzhledem k minimalizaci aditiv a balastních látek. Právě v této oblasti patří naše společnost k absolutní světové špičce.

Naše zboží je nabízeno především prostřednictvím značkových prodejen, či poboček s vyškoleným personálem, to stejné platí pro internetový prodej, protože nám velmi záleží na tom, aby zákazník obdržel všechny potřebné informace, včetně optimálního poradenství. Veškeré prostředky investujeme do vývoje funkčních produktů, které se vzájemně logicky doplňují a jsou průběžně inovovány. Tím se naše filozofie výrazně odlišuje od tzv. "mass marketingových značek" sportovní výživy zaměřených na méně informovanou část veřejnosti, které se profilují především prostřednictvím agresivní reklamy a nepřehledného, až chaotického sortimentu.

Logicky si nás tedy volí všichni, kteří chtějí tu nejlepší kvalitu na trhu. Co je tedy na Reflex Nutrition tak výjimečného?

Kontrola kvality při výrobě a neporazitelná garance.

Věděli jste například, že naprostá většina špičkových značek nevyrábí své vlastní výrobky? Je to vlastně tak, že si své výrobky nechají balit na zakázku jinou firmou, a často dochází k tomu, že jsou jejich výrobky baleny ve stejné továrně jako výrobky jejich konkurentů. Určitě rádi uslyšíte, že u nás je tomu zcela jinak. Ve firmě Reflex Nutrition si vyrábíme své výrobky sami, a to již od roku 1996. Pro nás je opravdu velmi důležité vyrobit si svůj vlastní produkt, a to proto, abychom si sami mohli zkontrolovat jeho kvalitu a byli si tak jisti, že jsou použity jen ty nejlepší přísady. Stejně tak je pro nás důležité, že neplatíme marži za balení na zakázku a takto ušetřené peníze raději investujeme do nejnovějších výrobních technologií a skutečně kvalitních přísad.

Naše finanční prostředky investujeme do nezávislých testů na jednotlivé produkty a nákladných testů na obsah bílkovin. Myslíme si že je to pro zákazníka mnohem důležitější, než směrovat tyto investice do "masivní reklamní podpory", jak je tomu u většiny komerčních značek.
Všechny naše produkty jsou vyrobeny v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025.

Kupní síla a vnitřní technologie

Máme přímé partnerské vazby s těmi největšími a nejvlivnějšími mlékárenskými výrobci po celé Evropě. Patříme mezi největší odběratele těchto dodavatelů. Jako takoví, dostáváme jen to nejkvalitnější zboží, které vyhovuje našim přísným požadavkům. To znamená, že můžeme na trh dodat výrobek, který je na základě jeho bílkovinných hodnot neporazitelný. Při výběru se zákazník řídí především chutí, hodnotou bílkoviny a cenou; pro nás je nejdůležitější hodnota bílkoviny. Naše výrobky si necháváme průběžně testovat nezávislou třetí stranou, abychom se ujistili, že splňujeme veškeré přísné normy a zároveň se tím ujistíme, že výborně obstojíme při srovnání s konkurencí. Jsme rádi, že se můžeme pochlubit tím, že existuje už jen jedna další značka, která splňuje hodnoty bílkovin, které dodáváme my.

Domníváme se, že v současné době jsme jediný výrobce, který místo levnějších minerálů, jako jsou oxidy, dodává a exkluzivně používá dražší variantu chelátových minerálů.

Naše základna je v Sussexu a díky naší technologii, do které neustále investujeme, jsme v Evropě jedineční. Žádná jiná značka, která se zabývá sportovní výživou, nemá tak exkluzivní technologie a farmaceutický závod na nejvyšší úrovni, což je opět známka našeho úsilí, dodávat co nejkvalitnější výrobky.

Jediný způsob, jak skutečně zaručit neustálou a vysokou kvalitu výrobku, je přijetí přísných kontrolních podmínek. Jsme první společností zaměřenou na výživu, které byl udělen certifikát kontroly kvality ISO9001. To znamená, že při každém kroku výrobního procesu se dodržují přísné normy a do tohoto procesu spadají všechny dílčí složky. Celý postup je nezávisle a pravidelně kontrolován auditem.

Zelené suplementy

Jistě se teď sami sebe ptáte, co jsou ty „zelené suplementy“ vůbec zač? V žádném případě to nejsou nějaké nové suplementy vyrobené z mořské řasy, je to prostě nejnovější přístup firmy Reflex Nutrition, ve snaze pomoci životnímu prostředí.

Reflex Nutrition vlastní a provozuje 3 továrny, které vyrábějí proteinové prášky, kapsle a lahvové proteinové nápoje. Všechny tři továrny používají elektřinu, která pochází z celých 100 % z obnovitelných zdrojů.

Naším dodavatelem zelené energie je společnost Ecotricity. Jejich elektřina pochází pouze z přírodních zdrojů, jako je vítr, slunce a voda, které neznečišťují životní prostředí a nepřispívají ke změnám klimatu. Těmto zdrojům říkají „zelené zdroje“, protože jsou jedinečné v nové generaci čisté elektřiny. Nezahrnují žádné spalování a poskytují nekonečný přísun elektřiny, a to bez znečištění.

Vytvoření „tmavě zelených zdrojů“ je zásadním zlomem v boji proti změnám klimatu, a proto jsme si tuto společnost Ecotricity vybrali za svého partnera, abychom společně bojovali za lepší životní prostředí pro naše budoucí generace.

Do roku 2010 vyrobí 500MW nové „zelené energie“. Je to obrovské rozšíření kapacity zelené elektřiny v UK a bude to mít významný pozitivní dopad na životní prostředí, snižování emisí oxidu uhličitého, dalších plynů a znečištění. Každá jednotka zelené energie, kterou vyrobí, přímo nahrazuje elektřinu vyprodukovanou z konvenčních, znečišťujících zdrojů.

Pro pokrytí spotřeby elektřiny v továrnách, distribučních centrech i v sídle firmy využívá firma Reflex Nutrition výhradně služeb společnosti Ecotricity.

Zásady recyklace

Jestliže si koupíte výrobek firmy Reflex, pomůžete tím zároveň životnímu prostředí. Držíme se totiž zásad recyklace, takže veškeré naše odpadní kartony a plasty jsou recyklovány – vy nám můžete pomoci tím, že budete recyklovat plastové nádoby, ve kterých obdržíte naše výrobky.

Omezení dopravy

Snažíme se také omezit dopad emisí na životní prostředí, proto jsou naše továrny a distribuční centra doslova pár desítek metrů od sebe. Téměř všechny ostatní značky si nechávají své výrobky balit na jiném místě, nebo dokonce v zahraničí, a pak je musí přepravovat/zasílat do svých distribučních center. To má samozřejmě negativní dopad na vznik emisí a znečištění životního prostředí. A právě Reflex Nutrition se takovýmto postupům vyhýbá.

Vzhledem k tomu, že se životní prostředí stává čím dál důležitější pro naši budoucnost, není divu, že se Reflex Nutrition stává oblíbeným produktem pro sportovní nadšence po celé Evropě.


FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen