Štěpánka Hilgertová a Luboš Hilgert - zhodnocení sezóny

30.05.2013
Slova trenéra Luboše Hilgerta staršího:

„Zhodnocení letošní sezony je pro mě, jako trenéra, docela složitý úkol. Zatímco „domácí“ sezona byla u Štěpánky nadprůměrná – vcelku bezproblémová nominace do reprezentačního družstva, vítězství na Mistrovství ČR i v celostátním žebříčku, pro Luboše to byla spíše „jen“ pohodová nominace do reprezentace. „Jen“ v uvozovkách, protože v kajakářích, kde je konkurence početná, kvalitní a rozdíly minimální, je už jen reprezentační trikot velký úspěch. 3. místo v celostátním žebříčku je také výborné a tak pouze 4. místo na MČR bylo pro Luboše přeci jen trochu zklamání.
Mezinárodní sezona letos výsledkově nevyšla podle představ. I když Lubošovo 3. a 4. místo v závodech Světového poháru ve Francii a na „domácí“ vodě v Praze je určitě vynikající výsledek. Bohužel ani Mistrovství Evropy , ani Mistrovství světa nedopadlo podle očekávání. Štěpánka si z těchto soutěží odvezla alespoň malou „náplast“ v podobě zlaté medaile na ME a stříbrné medaile na MS z hlídek. Nicméně závodní výkony na trati měly v průběhu sezóny zlepšující se tendenci a zejména semifinálová jízda na MS byla až do předposlední branky obdivuhodná. Zdá se, že formu se směrem k MS načasovat podařilo, bohužel jsme ji nedokázali prodat. K individuálním úspěchům tak letos scházelo i trochu toho štěstí. Každopádně jsme toho hodně odzávodili a získali mnohé zkušenosti a podněty do další přípravy.
Co se nám ale letos povedlo, bylo navázání spolupráce s firmou ForActiv.cz, nabízející produkty špičkové kvality (Reflex Nutrition, Vitargo). Právě přes jeden takový produkt od firmy Reflex Nutrition jsme se s nimi seznámili. Už jen firemní motto „Tomorrow´s Nutrition Today“ má vtip, co ale má pro nás ještě vyšší hodnotu, je garance kvality a „dopingové čistoty“!

S přátelským pozdravem Luboš Hilgert starší
FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen