Štěpánka Hilgertová a Luboš Hilgert jsou novými členy Proffesional Reflex Teamu!

30.05.2013
Když jsme se nějaký ten měsíc zpátky dozvěděli od našeho obchodního partnera a skvělého kamaráda Honzy Krauze (www.goldfitness.cz), že česká kajakářka Štěpánka Hilgerová a její syn Luboš Hilgert používají ve své přípravě výrobky Reflex Nutrition, udělalo nám velikou radost zejména to, že si naše zboží vybrali nezávisle, tedy dle vlastního výběru.

Následovalo setkání v Praze, u kterého jsem měl možnost poznat nejen Štěpánku a jejího syna, ale také manžela a trenéra v jedné osobě, Luboše Hilgerta staršího, který oba sportovce skvěle podporuje.  Výsledkem velmi příjemného a uvolněného setkání bylo navázání přímé spolupráce v oblasti suplementace.

Štěpánka je mimo jiné držitelkou 2 zlatých olympijských medailí, 3 zlatých a 2 stříbrných medailí z mistrovství světa a 1 zlaté a dvou stříbrných medailí z mistrovství Evropy.  "Nejčerstvější" je zlatá medaile z mistrovství světa v roce 2010, ze závodu hlídek.

Luboš Hilgert mladší jde nesmazatelně také svou úspěšnou cestou, mezi hlavní úspěchy tohoto talentovaného mladého sportovce, patří např. dvě bronzové medaile z mistrovství světa a dvě bronzové a jedna stříbrná medaile z mistrovství evropy.

Více o Štěpánce Hilgertové a Luboši Hilgertovi na jejich domovských stránkách:

www.hilgertova.cz

hilgert.hilgertova.cz 

  

Text: Jiří Žižlavský
FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen