Stanislav Bíza a jeho vrcholná akce - Mistrovství světa handbike 2011

30.05.2013
Stanislav Bíza vyrazil v pondělí 5. září do Dánského Roskilde, kde bude reprezentovat naše barvy na Mistrovství světa v kategorii handbike!

Absolvuje zde celkem tři závody. Ve čtvrtek 8. září je to patnáct kilometrů dlouhá časovka. Dalším závodem bude v sobotu hromadný silniční závod na šedesát kilomtrů a jako bonus v něděli pojede se dvěma dalšími Českými kolegy štafetu handbiků. Nezbývá než popřát mnoho úspěchů!

Zde je pozdrav a Informace o letošní sezóně přímo od Stanislava Bízy!

Dobrý den,

rád bych Vás informoval o událostech posledních dnů a týdnů.

Letošní sezóna byla plná obratů, největším přínosem bylo pořízení nového kola Carbonbike. Toto odlehčené kolo je již čistokrevný závodní stroj, díky kterému jsem získal srovnatelnou výbavu se soupeři.

Díky Vám a Vaší podpoře se mi povedlo na Mezinárodním mistrovství České republiky, které se konalo v Hustopečích, získat pro letošní rok titul Mistra ČR v časovce i silničním závodě. Tento závod byl také posledním z kritérií pro nominaci na MS do Dánska. Tuto nominaci se mi podařilo získat, a tak v termínu 5. až 11. září budu reprezentovat Českou republiku v kategorii MH-3 v Dánském městě Roskilde.

Další informace naleznete na internetových stránkách www.stanislavbiza.cz, kde se snažím prezentovat své počínání i své partnery. Moc děkuji za podporu v letošním roce. O výsledcích z MS v Dánsku, které rozhodnou o nominaci na Paraolympíjské hry v Londýně 2012, Vás budu určitě informovat.

Výsledky posledních závodů:
UCI evropský pohár Oensingen (Švýcarsko): - 11. místo
UCI evropský pohár Piacenza (Itálie): - 10. místo
Světový pohár Segovie (španělsko) - 12. místo časovka
MČR Handbike Hustopeče: - časovka 1. místo, - silniční závod 1. místo
Český pohár handbike Brno: - 1.místo
Průběžné pořadí závodů ČPH: - 3.místo

Děkuji za Vaši podporu, s pozdravem Stanislav Bíza 
 FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen