Stanislav Bíza a jeho vrcholná akce - Mistrovství světa handbike 2011

30.05.2013
Stanislav Bíza vyrazil v pondělí 5. září do Dánského Roskilde, kde bude reprezentovat naše barvy na Mistrovství světa v kategorii handbike!

Absolvuje zde celkem tři závody. Ve čtvrtek 8. září je to patnáct kilometrů dlouhá časovka. Dalším závodem bude v sobotu hromadný silniční závod na šedesát kilomtrů a jako bonus v něděli pojede se dvěma dalšími Českými kolegy štafetu handbiků. Nezbývá než popřát mnoho úspěchů!

Zde je pozdrav a Informace o letošní sezóně přímo od Stanislava Bízy!

Dobrý den,

rád bych Vás informoval o událostech posledních dnů a týdnů.

Letošní sezóna byla plná obratů, největším přínosem bylo pořízení nového kola Carbonbike. Toto odlehčené kolo je již čistokrevný závodní stroj, díky kterému jsem získal srovnatelnou výbavu se soupeři.

Díky Vám a Vaší podpoře se mi povedlo na Mezinárodním mistrovství České republiky, které se konalo v Hustopečích, získat pro letošní rok titul Mistra ČR v časovce i silničním závodě. Tento závod byl také posledním z kritérií pro nominaci na MS do Dánska. Tuto nominaci se mi podařilo získat, a tak v termínu 5. až 11. září budu reprezentovat Českou republiku v kategorii MH-3 v Dánském městě Roskilde.

Další informace naleznete na internetových stránkách www.stanislavbiza.cz, kde se snažím prezentovat své počínání i své partnery. Moc děkuji za podporu v letošním roce. O výsledcích z MS v Dánsku, které rozhodnou o nominaci na Paraolympíjské hry v Londýně 2012, Vás budu určitě informovat.