Reflex® Nutrition Instant Whey™ PRO a The Wolverine

18.11.2013
Reflex® Nutrition Instant Whey™ PRO a The Wolverine & Twentieth Century Fox Home Entertainment.

Již brzy Vám budeme moci nabídnout další špičkovou inovaci vlajkového produktu společnosti Reflex Nutrition - Instant Whey™ PRO. Nová verze obsahuje stejně jako původní verze 80% bílkovin a nativní syrovátkový izolát získaný přímou cestou z mléka jako hlavní složku, včetně dalších složek jako je kvalitní enzymatický hydrolyzát, glutaminové peptidy a další..  V čem je tedy rozdíl? Zásadní změnou je navýšení obsahu špičkových probiotických kultur, enzymů a použití nových, vylepšených příchutí.

Probiotické kultury – navýšení obsahu o 1000%

Důvodem změny názvu z Instant Whey™ na Instant Whey™ PRO je použití 4 typů přátelských probiotických kultur v optimalizovaném poměru a celkovém zastoupení 2 miliardy probiotických kultur na 100g produktu!

Zastoupené probiotické kultury v (probiotická směs):
 • Lactobacillus acidophilus 25%
 • Bifidobacterium bifidum 25%
 • Bacillus coagulans 25%
 • Lactobacillus rhamnosus 25%

Enzymy – navýšení obsahu o 25%!

Kromě přirozeného vysokého obsahu enzymů, které Nativní syrovátkový izolát obsahuje díky šetrné metodě zpracování „za studena“, obsahuje Instant Whey™ PRO aditivum trávicích enzymů, které je navýšeno oproti původní verzi o 25%. 100g produktu tak obsahuje 200mg trávicích enzymů Digezyme®.

Vylepšené příchutě


Jak známo, společnost Reflex Nutrition klade kromě špičkové kvality také důraz na minimalizaci obsahu umělých sladidel a balastních aditiv. Nové, vylepšené příchutě jsou výsledkem mnohaletého vývoje a navázání spolupráce s jedním z nejuznávanějších a nejdražších „flavour houses“ na světovém trhu.

Nové příchutě:
 • CHOCOLATE PERFECTION
 • STRAWBERRIES & CREAM
 • BANOFFEE PIE
 • VANILLA ICE CREAM
 • BANANA & CUSTARD
 • CHOC-MINT PERFECTION
 • CHOC-PEANUT BUTTER
 • CINNAMON VANILLA ROLL
 • RASPBERRY DELIGHT

Partnerství - zacvičte si s osobním trenérem Wolverina

Zahájení kampaně Instant Whey PRO v UK, je spojeno s uvedením britské verze The Wolverine with Twentieth Century Fox. Jak známo, Wolverin byl a je neustále vyzýván konkurenty k soubojům, ale nebyl nikdy poražen. Reflex Nutrition jde s „nadsázkou stejnou cestou“ –Instant Whey™ PRO představuje dlouhou evoluční řadu navazující na původní Instant Whey™ z roku 1996! Již od počátku patří Instant Whey svou poctivou filozofií a kvalitou ke špičce na světovém trhu. Důvěra milionů klientů dává tomuto „high-tech“ produktu bezkonkurenční punc, který mohou tzv. „no name“ produkty pouze slepě kopírovat, obvykle na úkor kvality.
Reflex Nutrition nabídne šťastnému výherci možnost tréninku s osobním trenérem Wolverina, Mikem Ryanem v Sydney, což zahrnuje kompletní dopravu (letenky) a ubytování pro 5ti denní pobyt s tímto skvělým odborníkem. Promoakce je platná pouze pro britský trh, více informací lze nalézt na
facebookových stránkách společnosti Reflex Nutrition.
Nový Instant Whey™ PRO byl pro britský trh uvolněn k 18.11. a již brzy bude skladem i u nás!

 
 
FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen