Reflex Nutrition / Beta-alanin 250 g (šarže L025160) - stažení produktu

 
Jako výhradní obchodní partner britské společnosti Reflex Nutrition, jsme byli požádáni přímo výrobcem o stažení vybrané šarže produktu Beta-Alanine 250g = číslo šarže L025160 s datem minimální trvanlivosti do 9. března 2022.
 
Důvod: Produkt obsahuje plně funkční beta-alanin, nicméně bylo u vybraných položek v dané šarži detekováno stopové mléčných bílkovin (stopy = tisíciny procenta). Z tohoto důvodu uvedená šarže produktu nesplňuje požadavek na informace o alergenech pro spotřebitele na obalu etikety.
 
Vzhledem k nízkému počtu produktů z dané šarže, které jsou v současné době na trhu, považujeme riziko pro zdraví spotřebitelů za nízké. Pokud spotřebitel netrpí alergií na mléko, lze jej bez problému a bezpečně konzumovat.
 
Prvořadým zájmem je však jak pro nás, tak i pro společnost Reflex Nutrition bezpečnost našich zákazníků a kvalita našich produktů, proto z důvodu přítomnosti stop nedeklarovaného alergenu (mléko), reagujeme aktivně a jako preventivní opatření zahajujeme stažení uvedené šarže produktu.
 
V případě, že jste zakoupili produkt dané šarže, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@foractiv.cz, nebo prostřednictvím našich prodejen. Uvedený produkt Vám budeme plně kompenzovat.
 
Váš ForActiv.cz


FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen