Představujeme 6 nových produktů značky Reflex Nutrition!

16.10.2015
Seznamte se s důležitými novinkami od Reflexu.


Albion® Ferrochel  je n
ovinka značky Reflex Nutrition, kterou lze doporučit všem jedincům orientovaným na snížení únavy a vyčerpání, na udržení správného okysličování organismu, posílení imunitního systému a kognitivních funkcí.


Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, původ a čistota použité složky + minimum balastních aditiv. Bisglycinát železnatý je chelátovanou a pro tělo vysoce využitelnou formou železa s garantovanou kvalitou laboratoře Albion.

Hlavní benefity produktu:
 • 14 mg železa na 1 kapsli

 • Účinnou složkou je bisglycinát železnatý, chelátovaná forma železa s vysokou bioaktivitou = má o 40% větší účinnost v organismu než jiné formy užívané v levných doplňcích


Abion® Magnesium doporučujeme všem jedincům orientovaným na snížení únavy a vyčerpání, na udržení správného energetického metabolismu a stavu svalů a kostí.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, původ a čistota použité složky + minimum balastních aditiv. Bisglycinát hořečnatý je chelátovanou a pro tělo vysoce využitelnou formou hořčíku s garantovanou kvalitou laboratoře Albion

Hlavní benefity produktu:
 • 125 mg hořčíku na 1 kapsli

 • Bisglycinát hořečnatý = chelátovaná forma hořčíku s 80% využitelností pro tělo bez nežádoucích vedlejších účinků (pro srovnání – citrát hořečnatý má 90% účinnost a možné projímavé účinky a oxid hořečnatý je pro tělo využitelný pouze ze 4%)

 • Garance kvality a původu společnosti Reflex Nutrition a laboratoře Albion

   

 


Digezyme
® lze doporučit všem jedincům orientovaným na správný stav zažívacího systému, který přímo souvisí s celkovou tělesnou kondicí.

Digezyme® obsahuje komplex enzymů odpovídajících nejen za trávení a stav zažívacího systému, ale také za obrovské množství reakcí, k nimž v organismu dochází. Důležitost enzymů je stále nedoceněna, ve skutečnosti je lze považovat za patrně nejdůležitější součást nejen sportovní výživy.

Hlavní benefity produktu:

 • Obsah 160 mg DigeZyme® v 1 kapsli - Amyláza, Proteáza, laktáza, Lipáza, Celuláza

Garance kvality a původu značky Reflex Nutrition a společnosti Sabinsa CorporationBeta Alanine
je vhodný pro všechny orientované na vytrvalost a oddálení únavy během středně dobých a delších cvičeních. Nejvíce efektivní je beta-alanin pro cvičení, která trvají déle než 60 sekund.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition = ověřený původ a čistota použité složky, výrobek splňuje nejpřísnějśí kriteria normy ISO 9001.

Hlavní benefity produktu:

 • 156 dávek v jednom balení

 • Maximální účinnost a čistota 

 • Garance kvality značky Reflex Nutrition
D-ribóza
je vhodná pro každého, kdo je orientovaný na podporu vytrvalosti a chce během cvićení zlepšit přísun energie. Jde o přirozeně se vyskytující cukr přítomný v každé buňce v těle. Iniciuje produkci ATP neboli adenosintrifosfátu, který je v těle přeměňován na energii.

D-ribóza je syntetizována z glukózy, což je pomalý a komplikovaný proces náročný na energii. Forma v doplňcích stravy tento proces obchází, rychle totiž obnovuje ATP přímo v buňkách a vrací tak hladiny energie zpět k normálu. Větší hladina ATP vede k tomu, že se během náročných cvičení v těle produkuje energie efektivnějším způsobem.

Produkt bude dostupný během příštího týdne.


 
 MSM
(metylsulfonylmetan) tvoří pružné pouto mezi proteiny v kloubech, šlachách, chrupavkách, kůži a vlasech.

Jako zdroj přirozeně se vyskytující organické formy síry (34% jeho hmotnosti) jde o jeden z hlavních stavebních kamenů  glykosaminoglykanů, které tvoří chrupavky. MSM lze nalézt v některých druzích zeleniny a rostlin: řepě, zelí a vojtěšce.

Působí preventivně proti kloubním onemocněním, má protizánětlivý účinek a funguje rovněž jako antioxidant.

Produkt bude dostupný během příštího týdne.


 


FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen