Peptide Fusion a postupné uvolňování aminokyselin

28.05.2013
V případě, že má u vícesložkových proteinových formulí docházet k reálnému uvolňování aminokyselin v čase, je dle nejnovějších studií a poznatků základním předpokladem jejich ideální třetinový poměr (1:1:1), tedy jedna třetina „rychlých“ bílkovin, jedna třetina „středně rychlých“ bílkovin a jedna třetina „pomalých bílkovin“.

Pokud vezmeme v potaz Ty nejkvalitnější zdroje, platí daná formulace ve stejném pořadí pro následující zdroje - syrovátková bílkovina : vaječná bílkovina : kasein.  Tento poměr je velmi důležitý, jednoduše řečeno: „musím být tři stejné rovnoměrné hromádky, první hromádka zajistí dostupnou hladinu aminokyselin v krvi do tří hodin po přijmutí dávky, druhá hromádka do pěti hodin a třetí hromádka do sedmi hodin“

Většina nabízených produktů na současném trhu nabízí nepřehledné směsi bílkovin, kde přesný poměr jednotlivých složek bílkovin není určen, to však neodpovídá výše uvedenému požadavku.

Reflex Nutrition Peptide Fusion je naopak komponován striktně se zaměřením na daný poměr a jeho základ tvoří ty nejkvalitnější zdroje - bioaktivní syrovátkový koncentrát : izolát vaječné bílkoviny : micelární kasein, a to v garantovaném poměru 33:33:33, tedy 1:1:1. To vše obohaceno o glutaminové peptidy, komplex trávicích enzymů Digezyme a probiotické kultury Lactospore. Peptide Fusion je navíc v každé šarži nezávisle testován na obsah bílkovin a dle ISO 17025 na nepřítomnost dopingových látek.


 FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen