Obecné zásady při užívání doplňků

Tato kapitola vám pomůže při výběru vhodných doplňků, dozvíte se několik obecných návodů a pravidel, která platí pro většinu doplňků a lidí.

Hlavním cílem doplňků pro aktivní osobu je pomoc udržet si zdraví a dosáhnout vytyčených sportovních cílů. K tomu vám dopomohou tím, že zvyšují či optimalizují dobu regenerace, energie a zásoby energie, podporují produkci hormonů, abyste se cítili dobře, hbitě, soustředěně, také omezují selhání svalů, podílejí se na regeneraci svalů a mnohem více. První a nejdůležitější pravidlo, které byste si měli pamatovat je, že doplňky fungují pouze ve spojení s vhodnou dietou a tréninkovým programem, tj. měli by pouze doplňovat trénink, a ne nahrazovat špatnou stravu a nedostatečný trénink. Typ těla, věk, pohlaví, životní styl a strava, to jsou všechno faktory, které určují, jaký výrobek je pro vás nejvhodnější. Doplňky jsou užitečné jak pro muže, tak i pro ženy a mohou pomoci při udržování zdraví, optimální váhy a také při dosažení určitých cílů ve sportu a při tréninku. Pamatujte, že nejsou výsadou jen kulturistů a vzpěračů.

Jak již bylo řečeno, životní styl ovlivňuje výběr vhodného doplňku. Například někdo, kdo může sedět a jíst každé 3-4 hodiny, nebude nutně potřebovat nějaké doplňky během dne. Kde toto není možné, je potřeba nasadit příslušné doplňky.

Další kapitola
Zpět do encyklopedie


FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen