Nová příchuť Banoffee si Vás získá!

28.05.2013
Dezert Benoffee, který rafinovaně kombinuje chutě banánu, toffee a speciálních sušenek, je v současné době velmi oblíbenou pochoutkou, která si získala a stále nově získává srdce všech gurmánů po celém světě, zejména pak v Evropě a Austrálii. 

Jak známo, pro všechny produkty Reflex Nutrition je na prvním místě špičková kvalita produktu s nejnutnějším minimem aditiv a umělých příchutí, díky čemu jsou příchutě všech produktů více delikátní, či tlumené, což je pro naše tělo to nejlepší! Výhodou je zejména perfektní stravitelnost a využitelnost, a to bez obsahu nežádoucích reziduí, např. hormonálních látek, antibiotik, či těžkých kovů, jak je tomu často u produktů vyráběných mimo Evropskou Unii.

Speciální řadu tvoří v rámci této nabídky Instant Whey Deluxe, kde jsou využívány exkluzivní příchutě z „přírodních zdrojů“ jako jsou např. pravé jahody sušené mrazem, nebo výběrové kakaové boby.

Právě v rámci této řady přichází novinka Instant Whey Deluxe v příchuti Banoffee, pro jejíž výrobu jsou použity pravé banány sušené mrazem v kombinaci s dalšími ingrediencemi, které vytváří opravdu skvělou chuť!

Dalším produktem nabízeným nově v příchuti Banoffee je horká novinka One Stop XtremeFastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen