Návštěva technologického parku Reflex Nutrition

04.06.2013
Na konci října jsme navštívili nový technologický park Reflex Nutrition v Brighton & Hove.

Nová továrna na 100% zelenou energii se rozkládá v blízkosti národního parku (South Down´s) s nádherným výhledem jak na anglický kanál (Lamanšský průliv), tak na krásný historický park. Jen málo společností v celosvětovém měřítku se může pochlubit tak kvalitním a sofistikovaným zázemím.

Základem technologického parku je komplex 4 moderních jednotek, jejichž součástí je moderní komplex kanceláří, výzkumné, testovací a vývojové centrum, automatizované výrobní haly pro výrobu instantních formulí, včetně tzv. extraktorů, dále fantasticky vybavené, automatizované linky pro výrobu kapslí, včetně blistrů, „high-tech“ linky zaměřené na výrobu jednorázových, tzv. RTD formulí, jedinečný skladovací/logistický systém a další.

Celý komplex je založen na 100% technologii zelené energie, chlazení probíhá pomocí velké série solárních větracích jednotek, jednotlivé prostory jsou osvětleny opět pomocí speciálních „světlovodných“ jednotek, zajišťujících přirozené osvětlení pomocí denního světla. Kromě solárních panelů jsou dodávky zelené energie zajišťovány pomocí větrné turbíny.Zleva: Tomáš Lepič (Fitness shop Ronnie.cz - Plzeň), Jiří Žižlavský (ForActiv.cz s.r.o.), Martin Střelec (ForActiv.cz s.r.o.), Julian Wright  (Reflex Nutrition), Eva Hnilicová (ForActiv.cz s.r.o.), Igor Votava (Fitness shop Ronnie.cz - Brno)Zleva: Jiří Žižlavský (ForActiv.cz s.r.o.), Mark Nicholson (Export Sales Manager - Reflex Nutrition)


 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen