Naši talentovaní cyklisté v kategorii MTB Downhill, bratři Třešňákovi si zvolili Reflex Nutrition

28.05.2013
Řady našeho Reflex Teamu rozšíří v nejbližší době mladí talentovaní závodníci Petr a Adam Třešňákovi, kteří závodí v silně adrenalinovém sportu, tedy ve sjezdu na horských kolech ( MTB Downhill ).

Starší Petr Třešňák je vícemistrem české republiky pro rok 2009 a celkovým vítězem Meatfly 3DH Cupu. Mladší Adam Třešňák, závodí letos poprvé v kategorii junior a je také celkovým vítězem Meatfly 3DH Cupu v kategorii kadet.


V sezóně 2010 mají Petr a Adam v plánu absolvovat celý seriál závodů Českého poháru a závod Mistrovství republiky. Dále 3DH Cup, závod IXS Europen cup v Železné Rudě a některé nepohárové závody. Petr navíc pojede Světový pohár v Mariboru, ve Schladmingu a Mistrovství Evropy v Norsku. Pokud se Petrovi povede dobrý výsledek v Mariboru zajistí si tím vstup do České reprezentace. Vstupem do reprezentace by byl nominován na Mistrovství Světa do Kanady, což je pro Petra cíl a snaží se pro to udělat maximum! Adamův cíl je umístění se v každém závodě do TOP 10 a co nejdříve vstanout na stupínku vítězů.


Petr Třešňák

 
Adam Třešňák
 FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen