Kristýna Kolocová & Markéta Sluková v TOP 5

03.06.2013
První Grand-Slam sezóny v čínské Šanghaji, zastihl naše beachvolejbalové reprezentantky Kristýnu Kolocovou a Markétu Slukovou (Reflex Team) ve skvělé formě.

Na turnaji, kterého se zůčastnily všechny světové špičky, skončily naše reprezentantky na skvělém pátém místě. V celosvětovém žebříčku je to postup na vynikající deváté místo!

Zde je komentář "vlastními slovy": 

Dobrý den, hlásíme se zpět v čínského zájezdu :) ... Ač Čínu příliš v lásce nemáme, výlet to byl více než úspěšný. Během 3 turnajů se nám podařilo získat tři umístění v top 5, tedy jinak řečeno vybojovat tři pátá místa - k tomu vedla cesta trnitá, v nejrůznějších podmínkách - větrno, obrovské vedro, dusno, nedýchatelno, deštivo - jsme odehrály celkem 18 utkání. Z výsledků máme obrovskou radost, protože krom toho, že OH by nám už neměly uniknout (podle předběžných propočtů bychom se měly posunout na 9. místo z 16 postupových), zároveň vidíme výsledky tvrdé práce během zimní přípravy.

Tímto bychom vám chtěly poděkovat za podporu, kterou od vás máme a ujistit vás, že bez vás by naše cesta na OH a za takovýmito výsledky byla daleko obtížnější. 

Co nás čeká a nemine? - Na přelomu května a června se zúčastníme ME v Nizozemí - v Haagu a v dalších 14 dnech posledních dvou předolympijských grandslamových turnajů v Moskvě a Římě. Poté už budou účastníci OH "černí na bílém" :) 

Ještě jednou díky! 

Kristýna & Markéta FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen