Kristýna Kolocová, Markéta Sluková a hlavní cíl pro rok 2012: Olympijské hry v Londýně

30.05.2013
Čerstvé mistryně české republiky v beach volejbale pro rok 2011 Kristýna Kolocová a Markéta Sluková (Reflex Team), jsou v plné přípravě na nadcházející sezónu.

Asi každému je jasné, že naprostým vrcholem sezóny jsou Olympijské hry 2012 v Londýně. Přípravu zahájí Markéta s Kristýnou v únoru v Kapském městě, následuje březen na Kypru a potom se  již sezóna rozběhne naostro v Brazílii, Číně, které budou následovat dva poslední turnaje v Moskvě a Řimě, před OH 2012 v Londýně.

Zde jsou vlastní slova: " přátelé, kamarádi...od zítřka do toho opět šlápneme naplno...no a skončíme zase až v listopadu:)) To jsou vyhlídky, že?? No a jak jsme již několikrát zmínily a vy to všichni už určitě víte, tenhle rok půjde o hodně. A když říkáme o hodně, tak opravdu o hodně:) Čeká nás totiž rok olympijský. Účast na Olympiádě je sen snad každého sportovce a my na tom nejsme jinak. Moc bychom si přály, aby se nám tento sen splnil, ale víme, že to nebude zadarmo...bez pořádné dřiny, potu a odříkání to určitě nepůjde:))" 


 

 

 FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen