„Desetihlavý“ břišní sval – „The Blueprint“ Ben Boy, muž nového tisíciletí

30.05.2013
S nadsázkou řečeno: evoluce je nezastavitelný proces a stejně jako byl nahrazen dinosaurus vyspělejšími formami organického života, přichází obdobnou formou do celé fitness oblasti přednostní požadavek na zdravý životní styl, a to jak v posilování, tak v suplementaci, která je zaměřená nejen na výkon, ale i na zdraví, zpomalení stárnutí a dlouhověkost.

Z hlediska široké veřejnosti aktivních, "nesoutěžících" jedinců,  patří  časy "steroidní kulturistiky na dluh", nenávratně do minulosti, tedy do minulého století. Není divu, na co jsou Vám velké svaly, když máte čím dál závažnější zdravotní problémy, "o deset let starší, strhaný obličej" a tělo plné „chemických substancí“, které po několikaminutovém běhu doslova bojuje o svůj život, protože nemůže popadnout dech..

Samozřejmě to neznamená nebýt svalnatý a v kondici, znamená to být svalnatý a v kondici v souladu se svojí tělesnou konstitucí. Hlavní roli zde hraje především přirozenost vzhledem k vlastnímu potenciálu, podpořená kvalitním tréninkem a seriózní suplementací! Jako naprostý vzor zde může sloužit Ben Noy, kterého bez nadsázky můžeme nazvat mužem nového tisíciletí. Kromě toho, že je Ben celosvětově uznávanou fitness celebritou a tváří z obálek nejznámějších časopisů, je také vzorem pro všechny ektomorfy, tedy jedince s rychlejším metabolizmem – tedy, že to „jde“. Pojďme se podívat na Benovo video o jeho „desetihlavém“ břišním svalu. Ještě je nutné uvést drobnou, ale pro nás velmi podstatnou informaci, Ben Noy používá ve své přípravě suplementy Reflex Nutrition.

 


 

 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kO1hChnEDLI

 

 FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen