Bezpečnost doplňků stravy - Spojené království

04.06.2013
Je všeobecně známo, že společnost Reflex Nutrition nabízí velmi kvalitní produkty s minimem aditiv, či balastních látek a to často i na úkor chuti produktu.

Jednoznačným cílem je vždy výhradně funkčnost, využitelnost a zdravotní nezávadnost. K tomu navíc platí také pravidlo, že doplňky stravy evropského původu, patří všeobecně k těm nejkvalitnějším v celosvětovém měřítku. O tom jak si vedou anglické doplňky stravy na domácím trhu a jaké relativní riziko představuje jejich konzumace, nám napoví dvě níže uvedené tabulky ( zdroj: Alliance For Natural Health International, Viridian Nutrition ).

Stručný komentář - Tabulka individuálního rizika je rozdělena do jednotlivých kategorií:
  • Dangerous (velmi nebezpečné) = riziko 1:1.000 ( jeden člověk z tisíce) - v této kategorii je např. kouření, nebo zranění způsobená preventivním lékařským ošetřením při akutních hospitalizacích.

  • High Level of Risk ( vysoká úroveň rizika) = 1:10.000 - v této kategorii naleznete např. vedlejší účinky farmaceutických léků, alkohol a další.

  • Moderate Level of Risk ( průměrná úroveň rizika ) = 1:100.000 až 1.000.000 - v této kategorii naleznete např. dopravní nehody

  • De minimis - Very safe (minimální riziko - velmi bezpečné) = 1: 10.000.000 - v této kategorii naleznete např. utonutí ve vaně atd..

  • De minimis - Super safe (minimální riziko - super bezpečné) = 1:100.000.000 - v této kategorii naleznete doplňky stravy, tedy pravděpodobnost - jeden člověk ze 100 milionů.


 FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen