Aneta Grabmüllerová - mistrovství Evropy v izraelském Ejlatu

30.05.2013
Dvojnásobná juniorská mistrině světa v zimním triatlonu Aneta Grabmüllerová (Reflex Team), absolvovala ME v triatlonu v Izraeli (20. - 22.4.2012) s důležitým cílem, umístění do šestnáctého místa, tak aby si zajistila nominaci na podzimní mistrovství světa. To se také podařilo!

Zde je komentář vlastními slovy Anety: "Takže po velice slušném plavání (6.z vody) jsem jezdila na kole v prvním balíku, ktery čítal asi 20 holek. Měli jsme náskok zhruba 40" před druhým balíkem, který se nam podařil před během ještě o pár vteřinek navýšit. Na kole se několikrát někdo snažil nastoupit a já musim přiznat, že chytat nástupy mě stálo víc sil než bych si přála, takže první kolo běhu jsem si vytrpěla, v druhém jsem konečně chytla správné tempo a nakonec ve finiši ještě porazila tři holky a skončila tak na 12.místě, což mi zajistilo nominaci na MSJ, které se bude konat v říjnu na Novém Zelandu."
 

 

 

FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen