Ochrana osobních dat (do 10.9.2018)

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu Reflexnutrition.cz, kupující dává prodávajícímu do odvolání souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech pro účely zlepšení kvality prodeje a logistiky.
 
Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, pokud to není třeba pro plnění kupní smlouvy, dodání zboží, či nijak zneužity. Osobní informace jsou shromažďovány z obchodních a logistických důvodů. Při nakládání s osobními daty se provozovatel zavazuje řídit zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Kupující je oprávněn odvolat souhlas se zpracování osobních údajů a zasílání obchodních sdělení a  rovněž  má právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze (zrušení registrace).


FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen